Zobacz również

Wyświetlacze ledowe w reklamie – 5 powodów, dla których warto je mieć

Dodano: 2016-07-18 Przez: admin


 
Dobra reklama to reklama widoczna, która przyciąga wzrok od razu. Również powinna być ona zmienna, aby w razie potrzeby można było łatwo zmodyfikować jej przekaz. Ponadto plusem są niskie ceny. Jeżeli szukasz takiej reklamy, pomyśl o wykorzystaniu wyświetlaczy ledowych – dzisiaj można kupić je w różnych wariantach do wyboru. Dlaczego warto je mieć?
 

Reklama widoczna 24 godziny na dobę

Stosowane w wyświetlaczach diody świecą jasno i wyraźnie przez cały dzień, także w pełnym słońcu, dlatego też reklama z ich wykorzystaniem jest czytelna 24 godziny na dobę. Urządzenie zamontowane na zewnątrz będzie także kapitalnym pomysłem dla firm działających 24/7, na przykład sklepów całodobowych.
 

Możliwość modyfikacji wiadomości

Wyświetlacze można zasadniczo podzielić na dwa rodzaje – tablice tekstowe oraz ekrany graficzne. Na każdym urządzeniu można dowolnie zmieniać informacje, na przykład po podłączeniu ich do komputera i skorzystaniu z przeznaczonego do nich programu. W ten sposób wyświetlacze ledowe mogą wyświetlać różne informacje zgodnie z programem określonym przez właściciela.
 

Niski pobór energii

Diody LED charakteryzują się niskim poborem energii – to energooszczędne i bardzo żywotne źródła światła, dlatego też nawet działająca przez 24 godziny tablica będzie w stanie pracować przez lata i z jej użytkowaniem nie będą wiązały się wysokie koszty energii elektrycznej.
 

Możliwość montażu wewnątrz i na zewnątrz

Wyświetlacze konstruowane są tak, aby zapewniać odporność na czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć, dlatego też można z powodzeniem umieszczać je na elewacji czy w innych zewnętrznych punktach, na przykład na stelażach.
 

Tania reklama bez agencji reklamowej

Gdy chcesz zdecydować się na zastosowanie wyświetlacza LED, nie musisz również ponosić kosztów związanych z jego przygotowaniem dla ciebie – otrzymujesz urządzenie, które możesz użytkować zgodnie ze swoim pomysłem bez potrzeby korzystania z usług agencji reklamowych, dlatego zyskujesz wysoką skuteczność i nie przepłacasz.
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy