Zobacz również

Odbiór sprzętu agd Warszawa, czyli zbiórka tak zwanych „elektrośmieci”

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Pod pojęciem „elektrośmieci” kryje się wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny, który uległ zużyciu, zepsuciu, czy po prostu – który właściciel chce wyrzucić. Elektrośmieci to sprzęt, który działa na baterię, bądź jest zasilany prądem. Jako, że urządzenia elektroniczne mogą zawierać szkodliwe substancje, są one uważane za odpady toksyczne. Z tego też powodu, nie mogą być po prostu odstawione na śmietnik. Aby bezpiecznie pozbywać się niechcianego sprzętu AGD i innego sprzętu elektrycznego, organizowany jest co jakiś czas odbiór sprzętu agd Warszawa.
Odbiór sprzętu agd Warszawa dotyczy zarówno wszelkiego rodzaju instytucji, firm, przedsiębiorstw, szkół, a także osób prywatnych.

Odbiór sprzętu agd Warszawa – zapraszamy do zbiórki elektrośmieci

Cyklicznie organizujemy akcje związane z odbiorem wszelkiego sprzętu elektrycznego: zepsutego, zużytego, jak również działającego. Od wielu już lat pobieramy od ludzi niechciany sprzęt AGD, RTV, komputery oraz inny sprzęt elektroniczny, zasilany bateriami lub prądem. Dysponujemy stałym miejscem zbiórek, gdzie można przynosić swój zużyty lub niechciany sprzęt. Istnieje możliwość także zgłoszenia odbioru urządzeń elektronicznych z domu – głównie w przypadku sprzętu dużych gabarytów, jak np. lodówki czy pralki.
Odbiór sprzętu agd Warszawa to gwarancja pobrania wszelkiego rodzaju sprzętu od użytkowników oraz bezpiecznej jego utylizacji, z zachowaniem wszelkich norm. W przypadku odbioru od użytkowników komputerów, gwarantujemy zniszczenie dysków twardych, tak, by nie wypłynęły żadne dane i informacje na nim zawarte.
Nasza firma, gromadząc i utylizując sprzęt elektryczny, dba także o środowisko – nasze działania utylizacyjne są prowadzone ze świadomością ekologiczną na najwyższym poziomie. Ponadto, profesjonalizm i dopasowanie do czasu i wymogów Klienta, pozwoliły nam na zyskanie zaufania wielu stałych zleceniodawców, od których regularnie i rzetelnie odbieramy sprzęt elektroniczny.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy